خانه بازی

درآمد یک خانه بازی چه مقدار است؟

خانه بازی

اگر می خواهید بدانید که درآمد یک خانه بازی چقدر است. باید بدانید که کسب و کار خانه بازی مثل کسب و کار های دیگر احتیاج به سرمایه گذاری برای سود زایی دارد.

سودزایی در خانه بازی به عوامل مختلفی وابسته است که یکی از آن ها سرمایه گذاری صحیح می باشد، سرمایه گذاری صحیح می تواند کسب و کار شما را از خطرات احتمالی مالی نجات دهد.

حال چطور یک موسس مرکز، سرمایه گذاری درستی را در حوزه کودک انجام دهد؟، این موضوع نیازمند آن است که شخص مورد نظر اطلاعات خود را در حوزه کسب و کار کودک افزایش دهد تا بتواند یک مرکز بازی را به سود برساند.

خیلی از مراکزی که راه اندازی می شوند به سود می رسند ولی موضوع ما تحلیل آن دسته از کسب و کار های کودکی است که از عرف درآمد زایی پیروی نمی کنند و کانال های درآمد زایی زیادی را ایجاد کرده اند، افزودن صندوق های درآمدی در خانه بازی باعث بوجود آمدن درآمد مازاد برای شما می شود.

درآمد مازاد می تواند علاوه بر فراهم کردن درآمد کافی برای شعبه شما، شعبات دیگری را نیز ایجاد کند، این موضوع وابسته به آن است که شما بتوانید این مازاد را به درستی مدیریت کنید و بخشی از آن را برای راه اندازی شعبه دوم خود در نظر بگیرید.

درآمد خانه بازی

حال چطور می شود صندوق های درآمدی در کسب و کار خانه بازی ایجاد کرد؟ جذابیت کسب و کار خانه بازی استفاده متعدد از خلاقیت در جای جای آن است.

خلاقیت می تواند که یک مرکز بازی را برند کند، خلاقیتی که تیم توسعه کسب و کار از آن استفاده می کنند باعث به وجود آمدن نوآوری می شود. استفاده از نوآوری در کسب و کار می تواند سود یک مرکز بازی را بیشتر کند.

خوب شما به عنوان یک موسس خانه فرهنگ مشارکتی باید به تحقیقات میدانی مشغول شوید. این تحقیقات می تواند که به شما الگوهایی برای استفاده از خلاقیت بدهد.

همه ی مراکز تا حدودی ترجیح می دهند که از ایده های جدید استفاده کنند، ایده جدید می تواند فضایی جدید را طراحی کند، فضای جدید هم می تواند باعث سود زایی شود.

خیلی از دوستان فکر می کنند که تنها استفاده از وسایل خانه بازی می تواند تمام مراحل تاسیس یک مرکز باشد اما متاسفانه یا خوشبختانه اینطور نیست، این اتفاق می تواند یک اتفاق خوب یا یک خبر خوب برای افرادی که سرمایه کلان در دست ندارد باشد، برای این که از رقابت کسب و کار جدا نشوند آن ها باید از ایده های نو و با سرمایه های کم استفاده کنند.

افزایش درآمد خانه بازی علاوه بر موارد فوق به چند عامل دیگر نیز بستگی دارد، یکی از آن ها به وجود آوردن حس امنیت در کودکان موجود در مرکز است، این کودکان حکم مشتریان شما را دارند و شما باید برای جلب رضایت آن ها تلاش کنید، برای به وجود آوردن این حس باید از تجهیزات ایمن سازی فضای بازی استفاده کنید ( البته این یکی از المان های امن سازی خانه فرهنگ مشارکتی ) است.

وقتی که شما بدرستی از وسایل ایمن سازی اعم از کفپوش و دیوارپوش استفاده کردید نوبت آن است که به پرسنل خود آموزش درست دهید تا بتوانند فضایی امن را در حین بازی کودکان پدید آورند و مشکلات احتمالی را به سرعت حل و فصل کنند.

مورد دیگری که شما باید داخل فضای خود رعایت کنید استفاده کردن از پتانسیل کارگاه های آموزشی است، وجود کارگاه های آموزشی در کسب و کار شما می تواند یکی از صندوق های مازاد شما باشد، لازم نیست که حتماً پرسنلتان مسط بر همه ی محتوا های آموزشی باشند، شما می توانید با مربی کارگاه مورد نظر که تخصصی در حوزه مورد نظر دارد مسئله را در میان بگذارید و بصورت پورسانت محور به فعالیت کارگاه ادامه دهید.

علاوه بر آن شما می توانید یک عکاس را استخدام کنید و عکاس در فضای بازی شما شروع به شکار لحظه ها کند، می توانید این تصاویر را به والدین کودکان نمایش داده و هزینه آن را از والدین تهیه کنید.

موضوع خیلی ساده است، کسب و کار مرکز بازی هم مانند خیلی از مشاغل دیگر نیازمند رعایت قوانین و اصول موفقیت است و شما باید این موضع رو برای خود مشخص کنید که هدفتان از تاسیس مرکزتان چیست، اگر قصد درآمد زایی درست و اصولی را دارید این شغل به اندازه ی کافی می تواند برایتان مکفی باشد.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *