فروش سرسره کودک

راهنمای خرید انواع سرسره کودک!

وسایل بازی

در این مقاله ما یک پیشنهاد فروش سرسره کودک برای شما داریم ولی قبل از این که شما این پیشنهاد فروش را دریافت کنید باید با یک راهنمای خرید سرسره کودک آشنا شوید.

قبل از این که محصولی را خریداری کنید ابتدا باید اطلاعات محصولات داشته باشید چرا که اگر اطلاعات شما کامل باشد ، می توانید به سادگی قدرت تصمیم گیری خود را در این موضوع بالا ببرید.

ما در بازار سرسره های مختلفی را می توانیم با طرح ها و جنس های مختلف ببینیم باید بدانید که این محصولات را نسبت به ابعاد و همچنین نوع دکور فضای خود انتخاب کنید، پس سعی کنید قبل از هر خریدی ابتدا یک طرح از فضای خود تهیه کنید، بهتر است که این مسئولیت را به شرکتی که محصول از آن ها خریداری می کنید محول کنید شرکت هایی مثل بازی سازان این مورد را به صورت رایگان در خدمات پس از فروش جای داده است.

انواع تاب و سرسره کودک

تاب و سرسره از لحاظ عملکرد شبیه به هم هستند، اما دارای ابعاد، جنس و کیفیت‌های مختلف می‌باشند. به مدیران مراکز مهد توصیه می‌شود تا برای تمام سنین تاب و سرسره تهیه کنند تا کودکان بتوانند به راحتی از آن استفاه کنند. ما در ادامه به چند مدل تاب و سرسره اشاره می‌کنیم.

سرسره تک برج

مجموعه بازی سرسره تک برج از جنس پلی‌اتیلن بوده و شامل یک سرسره و یک کلبه بازی کوچک می‌شود. به دلیل حجم مناسب این سرسره، می‌تواند آن را در منزل نیز نصب کنید.

کودکان می‌توانند برای بالا رفتن از سرسره وارد خانه کوچک شده و با استفاده از پلکان به نوک آن برسند. بهتر است برای اینکه کودکان هنگام فرود آمدن با مشکل مواجه نشوند، کف سالن را پارکت کرده و یا برای جذابیت بیشتر از چمن‌های مصنوعی باکیفیت استفاده کرد. سرسرها برای اینکه کودکان را به جنب و جوش وادار می‌کند، می‌تواند به عنوان یک ورزش سبک برای کودکان مفید باشد.

تاب و سرسره کشتی

یکی دیگر از انواع تاب و سرسره کودک، تاب و سرسره کشتی می‌باشد. این مجموعه به دلیل داشتن امکانات و تجهیزات ویژه نسبت به سایر محصولات بهتر است. این مجموعه شامل دو تاب و یک سرسره است و دارای رنگ‌بندی متفاوت می‌باشد.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به ابعاد کوچک، داشتن حفاظ برای امنیت بیشتر کودکان، ارتفاع مناسب که باعث راحتی کودکان برای بالا رفتن از سرسره می‌شود، اشاره کرد. این مجموعه برای نصب نیاز به فضای ۲ در ۳ متر دارد. به دلیل امنیت بالایی که این مجموعه دارد، این محصول گزینه‌ی مناسبی برای کودکان بالای ۳ سال می‌باشد.

برای خرید محصولات تاب و سرسره کودک پیشنهاد می کنم که اگر قصد تجهیز یک مرکز بازی را دارید خریدتان را به صورت عمده انجام دهید تا قیمت خرید شما کاهش بیابد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *