ایرهاکی خانگی کودک

راهنمای خرید لوازم ایر هاکی کودک!

وسایل کودک

ایرهاکی کودک یکی از محصولات بازی موردنیاز فضای کودک هست که می تواند  جذابیت خاصی را به فضای شما بدهد و حتی قابلیت این را دارد که بتواند به صورت یک صندوق مجزا برای شما تعریف شود.

علیرغم این موضوع شاید در مراکز بازی کوچکتر کمتر به این وسیله پرداخت شده باشد ، یکی از دلایل این موضوع اندازه کوچکتر فضاهای بازی کوچکتر است ، فضاهای بازی کوچکتر نمی توانند مناسب برخی از ایرهاکی ها نیستند، اگر که شما یک موسس خانه بازی یا مهدکودک هستید باید این محصول را متناسب با اندازه ی فضای خود انتخاب کنید.

ایرهاکی یکی از محصولاتی است که در اصل برای شهربازی های سرپوشیده ساخته شده است ولی توصیه ما این است که اگر می توانید این محصولات را در فضای کودک خود نیز راه اندازی کنید.


محصول مرتبط: میز پینگ پنگ تاشو بازیسازان


چند نمونه از این ایرهاکی ها در بازار موجود است :

ایرهاکی liona-s این مدل از سری بازی های رومیزی می باشد این محصول از جنس MDF با کیفیت ساخته شده و یک لایه طلق مخصوص بر روی صفحه آن، باعث شده تا اصطکاک با توپ و یا دسته ها چندین برابر کاهش یابد.
ایرهاکی سونیک ما را به یاد خاطرات بازی ویدئویی سونیک می اندازد ، میز ایرهاکی سونیک مخصوص کودکان کوچکتر از سری بازی های ورزشی – رو میزی بازی سازان است و در ابعاد ۱۳۰×۹۰×۶۵ سانتی متر تولید می شود
ایرهاکی گلکسی بازی سازان از سطح زمین ۸۵ سانتی متر است که این ایرهاکی را مناسب استفاده رده سنی بالای ۱۲ سال می کند.

طراحی جدید و جذاب این محصول همانطور که از نامش پیداست از طرح های کهشکانی و ستاره ها الهام گرفته شده است و با قابلیت های جدید و باز طراحی جدید محصولات قدیمی تر یک محصول با کیفیت تولید کرده است. علاوه به نکات گفته شده دروازه ها یا شیار های خروج توپ از زمین دیگر مثل نمونه های قدیمی در دو طرف زمین نیست و اندکی به سمت میانه ی زمین جلوتر آمده اند و با طرح های جذاب پوشانده شده است.

این چند نمونه از ایرهاکی های موجود در بازار بود و می توانید لیست کامل این محصولات را در وبسایت شرکت بازی سازان مشاهده کنید.

این راهنما برای شما تولید شده است  و می توانید از آن برای خرید محصولاتتان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *