وسایل شهربازی سرپوشیده

قیمت لوازم بازی شهربازی سرپوشیده

لوازم بازی شهربازی سرپوشیده

شهربازی چیست؟

امروز با توجه به شهر نشینی و زندگی مردم ، کودکان مانند گذشته نمی توانند به بازی و شادی بپردازند. شهربازی به فضایی گفته می شود که با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی سرگرم کننده یا همان وسایل شهربازی ، امکانات بیشتری را برای بازی فراهم کرده اند.

چطور یک شهربازی راه اندازی کنیم ؟

انتخاب یک فضای مناسب اولین قدم برای تاسیس یک شهربازی است، محصولات و طراحی ، از مهمترین مسائلی هستند که پیش روی شما به عنوان سرمایه گذار وجود دارد.

شهربازی سرپوشیده

شهربازی سرپوشیده یا indoor ابعادو ارتفاع سقف کوتاه تری نسبت به فضا های دیگر دارد، در احداث این نوع فضا مشکل محدودیت ارتفاع وجود دارد. علاوه بر این دستگاه هایی که در سرپوشیده وجود دارد شامل وسایل سنگین نمی شوند، بهرحال شما می توانید کاتالوگ قیمت تجهیزات شهربازی را همراه خود داشته باشید.

شهربازی های روباز

شهربازی های روباز، در ذهن ما همان شهربازی های بزرگ را تداعی می کند . چرخ و فلک های شهربازی اولین آیتم در شهربازی روباز است ، این وسیله ارتفاع زیادی دارد و شاید برای برخی از کاربران شهربازی مناسب نباشد.

فروش وسایل شهربازی سرپوشیده و روباز

انتخاب و خرید وسایل شهربازی یکی از مهمترین عواملی است که شما باید در زمان تجهیز مراکز بازی باید انجام دهید ، سعی کنید محصولات خود را در زمان وجود پیشنهاد فروش عمده خریداری کنید.

معایب استفاده از وسایل شهربازی دست دوم

پیش از صحبت در مورد معایب وسایل شهربازی دست دوم ، باید با وسایل شهربازی سرپوشیده آشنا شویم. تجهیزات پارکی شهربازی های سرپوشیده از جنبه های مختلف با وسایل پارکی متفاوت اند.

درست است که قیمت وسایل بازی سرپوشیده کمتر از تجهیزات نو است، با این حال به دلیل مشکلاتی که ممکن است به خاطر خرید این وسایل دست دوم پیش بیاید ، خریداران با تجربه تر معمولاً سراغ دست دوم نمی روند و ترجیح می دهند محصولات خود را دست اول و با گارانتی قیمت خریداری کنند.

گرچه شاید وسایل دست دوم ارزانتر باشد.

خرید از تولید کننده تجهیزات شهربازی

در وهله اول تولید کنندگان شهربازی می توانند قیمت دست اولی را به شما ارائه کنند اما به دلیل عدم وجود خدمات پس از فروش قوی در زمان خرید این وسایل می تواند مشتریان محصولات را با مشکلات عدیده ای مواجه کند.

پیشنهاد وبسایت وسایل بازی این است محصولات خود را از مراکز فروش وسایل بازی تهیه کنید تا هم گارانتی کیفیت و هم گارانتی قیمت محصولات را یکجا داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *