لیست بهترین شهربازی های ایران

لیست بهترین شهربازی های ایران

شهربازی

اگر می خواهید لیستی از شهربازی های ایران را مشاهده کنید در این بخش شما می توانید بهترین شهربازی نزدیک به خود را پیدا کنید و برای یک تفریح به یاد ماندنی خودتان را آماده کنید.

اولین شهربازی که قصد معرفی آن را دارم شهربازی معروف پارک ارم است که در این بخش  می توانیم آن چه نیاز است را برای شما نمایش دهیم.

این شهربازی در شهر تهران واقع شده است که مانند نگینی بر این شهر است که در سمت راست اتوبان تهران-کرج جای گرفته است، و وقتی دقت کنیم صدای جیغ و خوشحالی آنهایی که در حال بازی در ارم هستند را می شنوید.

پارک ارم که شهربازی ارم هم در آن قرار دارد، از سال ۱۳۵۰ کارش را شروع کرده و بعد از انقلاب با اضافه شدن وسایل بازی، بزرگترین شهربازی تهران لقب گرفته است.

سه شهربازی با ۷۴ دستگاه باعث شده به کسی در این شهربازی بد نگذرد و جز آن در باغ وحش این پارک هم از مراکز تفریحی مناسب کودکان است. ضمن اینکه دریاچه‌ای برای قایق‌سواری و سالن سرپوشیده بازی به خصوص برای وقت‌هایی کهس هوا سرد است را دارد.

سرزمین عجایب

بهار و تابستان فصل شهربازی رفتن است و در پاییز و زمستان این شهربازی ها آنقدر ها هم کاربری ندارد و تا حدودی بلا استفاده می مانند، برای همین هم در فصول سرد سال اکثر مردم یا به دنبال سرگرمی و تفریحات دیگر هستند یا این که برای شهربازی های سرپوشیده برنامه ریزی می کنند.

شهربازی سرزمین عجایب یک فضای سرپوشیده است که بالای آن مرکز خرید قرار گرفته است.

جز قسمت بولینگ آن که بیشتر برای بزرگتر ها جالب است، وجود وسایل بازی ، وجود وسایل بازی و قسمتی که شبیه هواپیما درست شده است ، بازی های کامپیوتری و گریم کودک ، فروش لوازم شعبده بازی ، اتاق عکس برداری و اتاق تولد کودک می تواند برای کودکان جذاب باشد.

شهربازی بولینگ عبدو

مجموعه فرهنگی چمران که خاطرات خوبی را برای برخی تداعی می کند یادآور شهربازی بولینگ عبدو ، به بولینگ عبدو هم معروف است.

شهربازی ژوپیتر تهران

زمانی به مرکز خرید کوروش می روید در طبقه دوم مجموعه شاهد شهربازی سرپوشیده ای خواهید بود که با داشتن وسایلی مثل چرخ و فلک ، مینی بولینگ ، ماشین کوبنده و … توانسته نظر کودکان را هم جلب کند. این شهربازی هزینه ی ورودی ندارد.

شهربازی تیراژه ۲

شهربازی مجتمع تیراژه ۲ یکی از شهربازی های سرپوشیده در شرق تهران است که با چندین دستگاه بازی، لحظات و ساعات شادی را برای کودکانتان فراهم می کند. دسترسی به شهربازی تیراژه دو با مترو و وسایل شخصی آسان است و در کنار آن امکان خرید، تماشای فیلم و استفاده از فودکورت و رستوران ها هم فراهم شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *