خانه بازی کودک

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

وسایل بازی

در صورتی که قصد دارید لیست قیمت وسایل بازی کودکان را پیدا کنید این مقاله قصد دارد شرح کاملی از نحوه ساخت لیست تجهیزات بازی برای شما ارائه دهد. مخاطبان عزیز این مورد را بدانید که در واقع لیست قیمت دقیق محصولات در اکثر شرکت ها بعد از ارائه اطلاعات فضا و پیشنهاد کارشناس فروش به مشتریان اعلام می شود، دلیل این موضوع هم نوسانات اخیر بازار است که امکان هماهنگی متوالی وجود ندارد و ممکن است قیمت مواد اولیه یک محصول در روز چندین بار عوض شود!.

 

حال چه تعداد محصول در سبد کالایی محصولات مراکز بازی موجود است؟ باید این خبر را به شما بدهم که تعداد بسیار زیادی از محصولات مراکز بازی کودک نزد تولید کننده ها ساخته می شود به طور مثال از مری گراند ، یوروبانجی ، چرخ و فلک تا محصولات خانه بازی و مهدکودک  مثل وسایل پلی اتیلنی ، پلاستیکی  و ست های مشاغل کودک که این روزا در خانه های بازی موفقیت یافت می شود.

محصولات شهربازی

این تجهیزات شامل وسایل پارکی | رنجر | چرخ و فلک و … می شود ، شهربازی ها به دو دسته شهربازی روباز و سرپوشیده تقسیم می شوند ، در شهربازی های روباز از محصولات فوق سنگین استفاده می شود و همچنین در مراکز سرپوشیده اغلب از گیمی ها | میز لمسی | ایرهاکی استفاده می شود.

ماشین های کوبنده که طرفدار هم زیاد دارد در شهربازی های رو باز و سرپوشیده استفاده می شود.

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل پارکی پلی اتیلن علاوه بر انواعی که در مراکز بازی روباز از آن‌ها استفاده می‌شود، مدل‌های مشابهی هم دارند که در ابعاد کوچکتر، معمولا برای فضاهای سرپوشیده مانند خانه‌های بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به خاطر امنیت بالای این وسایل و مناسب بودن آن‌ها برای کودکان، معمولا وسایل پلی اتیلن بخشی از وسایل خانه‌ بازی قرار می‌گیرند. وسایل پارکی پلی اتیلن در مدل‌های مختلفی مانند موارد زیر ساخته می‌شوند. در زیر موارد مشترکی را که هم نمونه پارکی و هم نمونه مراکز سرپوشیده دارند را باهم بررسی می کنیم.

محصولات ست مشاغل کودک

این نوع وسایل برای تقویت قوه خلاقیت کودکان ساخته شده است ، به این صورت است که سناریو برخی مشاغل مثل آتش نشانی | دندانپزشکی و … طرح می شود و محصولاتی برای این بازی ساخته می شود ، به طور مثال یکی از وسایلی که در ست مشاغل وجود دارد یونیت دندان پزشکی است.

استخر توپ

استخر های توپ از معروفترین وسیله های استفاده شده در مراکز بازی می باشد، استخر های توپ می توانند در کسب و کار تحول خوبی ایجاد کند به این صورت که کودکان با استفاده از این محصولات می توانند اوقات فراغت بهتری را برای خود ایجاد کنند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *