تجهیزات مورد نیاز مهدکودک

چند نمونه از وسایل مهدکودک که می تواند فضای شما را دگرگون کند!

مهدکودک

آیا وسایل مهدکودک مورد نیاز فضای من است؟

برخی از صاحبان مهدکودک فکر می کنند فضایی که برای مهدشان در نظر گرفته اند فقط مختص آموزش است و نمی توانند بخشی از فضا را به تفریحات کودکان اختصاص دهند ( البته بعضی از این دوستان هم می فرمایند که به کلاس کارشان لطمه می زند.) در واقع این تفکرات شاید بتواند در نهایت باعث شکست کسب و کار شما شود.

خوب تا اینجا به این نتیجه رسیده ایم که خرید وسایل مهدکودک می تواند برای کار شما مناسب باشد. البته موضوع فوق این نتیجه را نمی دهد که موجودیت این وسایل به تنهایی می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند!. شما به عنوان مدیریت یک مهدکودک باید متوجه این وضعیت شوید که خدمات خاص است که می تواند یک مجموعه را از باقی مجموعه ها خاص جلوه دهد. در مقاله های بعدی سعی میکنم تا در مورد استفاده از خدمات خاص در مهدتان صحبت کنم.

خوب شما به چه وسایلی احتیاج دارید؟

شما باید برای خرید تجهیزات مورد نیاز مهد به بودجه بندیتان حتماً توجه کنید تا در زمان خرید به مشکل اساسی بر نخورید. ما روزانه با تاسیس مهدکودک ها مواجه هستیم که الخصوص اکثر آن ها این بودجه بندی را در کارشان در نظر نمی گیرند.

بعد از انجام کار بودجه بندی نوبت به تهیه ی چک لیست تجهیزات مهدکودک است:

حال ما هم در نظر داریم که یک چک لیست خاص را به شما ارائه دهیم : اولین محصولی که می توانیم در این لیست جای دهیم وسایل ایمنی شماست که شامل کفپوش و دیوارپوش می باشد.

محصولی که بعد از این اهمیت بسیار زیادی دارد میز و صندلی مناسب مهدکودک می باشد | نبود این مورد باعث می شود فضای شما در شرایط نامناسبی قرار بگیرد.

تاب و سرسره یکی دیگر از محصولات مورد نیاز مرکزتان است که عدم وجودش ضرر خاصی ندارد اما بودن آن می تواند فضای شما را شادتر و بهتر کند.

از دیگر محصولاتی که کودکان آن را می پسندند الاکلنگ است که یادآور روز های زیبای کودکی خودمان نیز هست.

مساحت فضای مهدکودک چقدر باید باشد؟

یکی از پارامتر های بسیار کلیدی در انتخاب و خرید لوازم مهدکودک مساحت فضای مهدکودک است. خرید شما باید طبق مساحت فضایتان انجام شود.

خرید لوازم مهدکودک با ارتفاع بالا اصلاً مناسب اماکن سرپوشیده نمی باشد. از سویی دیگر اگر که مهدتان دارای فضای روباز است بنده به شما محصولاتی مثل ترامپولین ، استخر توپ بزرگ ، خانه مشاغل کلبه بازی کودک و … را پیشنهاد می کنم.

اولویت خود را برای خرید تجهیزات مهدکودک تعیین کنید.

لوازم مهد کودک صرفاً اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده کودکان نیست بنابراین بهتر است لوازم مهد کودک را براساس دسته بندی زیر اولویت‌بندی کرده و سپس براساس بودجه، مساحت، رده سنی کودکان و خدمات مهد کودک از میان لوازم مهد کودک شروع به انتخاب و خرید کنید.

خرید تجهیزات خانه بازی و مهدکودک ( ضروری)

علائم راهنمایی و رانندگی

سه چرخه پلازماکار

استخرتوپ

کفپوش

تاب و سرسره

میز و صندلی کودک

ضربه گیر

ماشین پدالی و پایی

شهر ترافیک

شهر مشاغل

خرید تجهیزات مهدکودک ( وسایل بازی)

تونل بازی کودک

کلبه و چادر بازی

ترامپولین

شن بازی و ماسه بازی

صخره نوردی

خرید وسایل مهدکودک ( آموزشی و فکری)

وسایل  بازی زیر ۳ ساله  ها

ابزار موسیقی کودک

وسایل نقاشی

 

جورچین و ساختنی

فقط به دنبال خرید تجهیزات مهدکودک در شهر خودتان نباشید.

خرید تجهیزات از محل های دسته اول محصولات موردی است که می تواند تاثیر بسیاری در مدیریت هزینه های شما داشته باشد تا بتوانید تمرکز بیشتری را در بخش افزایش خدمات مهدکودکتان قرار دهید.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *