سرسره بازی

کاربرد تاب و سرسره در فضای بازی چیست؟

دسته‌بندی نشده

در این مطلب قصد داریم تا انواع مختلف تاب و سرسره ی فضای کودک را به شما نشان دهیم چرا که از دیر باز سرسره بازی برای کودکان جذاب بوده است به همین دلیل هم به یکی از آیتم های جذاب فضاهای بازی تبدیل شده است.

گاهی اوقات شما این وسایل را حتی در مهدکودک ها نیز می توانید مشاهده کنید که بیشتر از جنس پلی اتیلن می باشند. به طور مثال تاب طرح خرسی یکی از جالبترین این تاب ها می باشد این تاب به خاطر وجود ستون های خرسی شکل در اطراف آن به این نام لقب گرفته است.

این مدل تاب برای استفاده در پیک نیک ها، باغ ها و رستوران ها و … می تواند مفید واقع شود . تاب زرافه یکی دیگر از مدل های تاب کودکان می باشد که مناسب سنین پایینتر می باشد که دارای ظاهری شکیل می باشد و می تواند مورد پسند کودکان در مراکز بازی واقع شود.

از دیگر تاب های مورد علاقه کودکان می تواند به تاب کشتی اشاره کرد که مناسب فضاهای سرپوشیده می باشد البته که این محصول از استحکام بالایی برخوردار است و ظرفیت استفاده دو شخص همزمان را دارد.

حال زمان آن رسیده است که توضیحات اجمالی را در رابطه سرسره ها ی کودک به شما نشان دهیم چرا که با وجود تکمیل اطلاعاتتان می توانید در زمان خرید هوشیارانه تر عمل کنید.

سرسره پسرک از دیگر محصولات مورد استفاده از در برخی از مراکز بازی می باشد که در ابعاد های نسبتاً کوچک تولید می شود و این موضوع برای کودکان ۱۲ تا ۲۴ ماه مناسب است، البته این سرسره دارای ۹۵ سانتی متر ارتفاع و همچنین ۲۰ کیلوگرم را می تواند تحمل کند.

سرسره تک برج نیز از دیگر آیتم های جذاب کودکان می باشد.

سرسره تک برج نیز از دیگر محصولات کاربردی مورد استفاده در مراکز بازی می باشد این سرسره از جنس پلی اتیلن می باشد که در ابعاد ۱۲۰ تا ۱۶۰ تولید می شود و در دو مدل قابل عرضه می باشد در حقیقت این سرسره مشتق شده از سرسره دو برج می باشد،

سرسره های دوبرج نیز در واقع سرسره های تک برج به هم چسبیده می باشند که برای برخی از کودکان زیبایی خاصی دارد.

 

حال اثرات این سرسره ها در فضاهای بازی چیست؟

یکی از تاثیراتی که در کودکان دارد بالا رفتن حس هیجان و شادی در آن ها می باشد علاوه بر این می تواند به خوبی در مقابل کم تحرکی امروزه کودکان مقابله کند.

بالا رفتن سطح آگاهی و همانگی کودکان : از دیگر موارد جالب و کاربردی سرسره ها افزایش هماهنگی اجزای مختلف و افزایش یادگیری می شو د چرا که رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

حال شاید با بیان این موارد توانسته باشیم کمکی در افزایش آگاهی شما در زمینه خرید وسایل بازی کودک کرده باشیم.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *